יצירת קשר מהיר

כבר למעלה מ- 25 שנה שהחברה מקדמת את תחום הקירור והמיזוג התעשייתי תוך מתן דגש על איכות השירות והתחזוקה לכלל הענפים בשוק הארצי כגון: מפעלים וחברות פארמה והמזון, מפעלי תעשייה וטכנולוגיה, חללי ענק, קמפוסים ומרכזי מסחר, מלונאות, משרדים ועוד.

icon_widget_image רח' הפלדה 17 באר שבע ת.ד 2125 icon_widget_image 08-6283833 icon_widget_image Office@shahr.co.il
  /  השרותים שלנו   /  מערכות קירור חדרים נקיים

מערכות קירור חדרים נקיים

מערכות קירור חדרים נקיים מופעלות על ידי יחידות בהנעת רצועות המוזנות במים בטמפרטורות גבוהות או נמוכות המורכבות מסוללות, מסננים, משאבות, מחליפי חום ומפוחים בגדלים שונים ובהתאם לצורכים השונים.

שחר הנדסת מיזוג אוויר בע"מ מתקינה מערכת יט"אות לטיפול באוויר. מערכת מסוג זה מסחררת אוויר מפנים החלל לבין האוויר הצח ומחליפה אותו בכדי לשמור לחץ אוויר נקי במתקן לפי הדרישה הנחוצה.

ביחידות הללו מותקנות שלוש דרגות סינון שונות מסנני דוראלסט לשטיפה, מסנני 30% FARR,  ומסנני טובלרון לשמירה על אוויר מסונן וטמפ' הרצויה שמתבצעת על ידי בקר בעל יכולת וויסות השולט על ספיקת הפרופילן גליקול למחליף חום.

החברה מתקינה לוח חשמל מותאם ליחידה וכל רכיבי המערכת, מערכת הבקרה והפיקוד. כל מנוע ומדחס, מעגל הקירור השולטת על "לחץ ראש" תקין למנועי המעבה, "זרימת אוויר" תקינה או "טמפרטורת גופי חימום". לכל אחת מהמרכיבים יש שליטה ולכל תקלה יש טיפול ביעילות רבה יותר ומטרה לא לפגוע מהלך התקין של המתקן.

צריך הצעת מחיר?

Post a Comment

Call Now Button דילוג לתוכן